CRM система (customer relationship management) —

програмне забезпечення, призначене для автоматизації взаємодії з клієнтами, зокрема, для підвищення рівня продажів, оптимізації маркетингу і поліпшення обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації та історії взаємодій з ними, встановлення і удосконалення бізнес-процесів, а також подальшого аналізу результатів

Підвищує продуктивність працівників

Планування та відстеження завдань

Автоматичні та прозорі звіти

Економія часу завдяки автоматизації процесів

Інтеграція із сторонніми сервісами

Доступ до інформації із будь-якого місця

Чи потрібна CRM саме вам?

CRM системи необхідні будь-якому бізнесу, який працює з клієнтами на пряму і хоче автоматизувати та котролювати свої бізнес-процеси

Займайтеся бізнесом. Технічну сторону справи ми беремо на себе разом із Бітрікс24

Для тих, хто вирішив зробити все по-дорослому!

Управління продажами

Мета впровадження будь-якої CRM системи – підвищення продажів.

 • Отримуйте більше нових клієнтів
 • Збільшуйте суму середнього чека
 • Підвищуйте повторні продажі
 • Знижуйте витрати на пошук та аналіз інформації
 • Оцінюйте ефективність роботи відділу продажів

Збільшення продажів

У центрі будь-якого бізнесу сьогодні – клієнт. Важливо використовувати весь комплекс інструментів:

 • облік всіх потенційних клієнтів і переваг ваших постійних клієнтів
 • відстеження замовлень, комерційних пропозицій, оплат (угоди в CRM і воронка продажів)
 • зручні інструменти для комунікацій з клієнтами
 • автоматизація роботи менеджерів (Бізнес-процеси)
 • контроль (Завдання і звіти) та планування (Календарі)
 • доступ з будь-якої точки світу (Мобільний застосунок)

Облік потенційних клієнтів

В CRM Бітрікс24 ведеться облік всіх ваших клієнтів і не тільки. Будь-яка «зачіпка», яка в майбутньому може стати реальним клієнтом, фіксується. Це може бути email, дзвінок, подія.

Завдання менеджера з продажу – з’ясувати, хто це і яким з ваших товарів або послуг цікавиться цей потенційний клієнт. Коли ця інформація з’являється, лід конвертується в контакт і компанію (якщо клієнт представляє юридичну особу), а потім в угоду (коли намічається продаж).

Робота за таким сценарієм (від ліда до контакту і до операції) в CRM системі дозволяє максимально «дотиснути» всі потенційні зачіпки та проаналізувати ефективність роботи відділу продажів.

 

Управління угодами

Угода – кінцева мета і бажаний результат роботи. Відзначайте в CRM Бітрікс24, на якому етапі зараз угода: в обробці, в очікуванні додаткової інформації, на стадії переговорів, комерційної пропозиції або вже укладена.

Якщо у вас декілька напрямків бізнесу, ви можете створити мультиворонки з різними стадіями угоди і різними полями (наприклад, Продаж автомобілів та Сервісне обслуговування).

Аналітичні звіти

Оцінюйте ефективність менеджерів, прогнозуйте дохід. Виявляйте критичні точки та своєчасно корегуйте роботу. Керівник бачить повну картину, менеджер – звіт за даними своїх клієнтів.

Воронка продажів – це головний звіт в CRM. Етапи воронки продажів – це угоди на різних стадіях. Побудова воронки продажів грунтується на даних про те, який відсоток угод завершено, які поки в роботі.

Якщо вам не вистачає готових звітів, створіть їх під завдання відділу або компанії.

Інтеграції

Інтеграція з сайтом

Отримуйте автоматично в CRM систему онлайн ліди з вашого сайту. Не потрібно збирати і додавати їх вручну. Ваші потенційні клієнти заповнюють анкети, брифи, форму зворотного зв’язку, підписуються на ваші розсилки, і тут же в CRM з’являються нові ліди. Ваші менеджери зможуть обробляти замовлення, отримані в інтернет-магазині, безпосередньо в CRM.

Інтеграція з 1С

Завдяки інтеграції з «1С» у вашій CRM завжди актуальний каталог товарів. Менеджери CRM завжди в курсі проходження оплати за рахунками, і їм не потрібно турбувати бухгалтера.

Інтеграція з електронною поштою

Ви спілкуєтеся з клієнтом в пошті, Email-трекер непомітно для вас фіксує листування в CRM. В CRM все листування з клієнтами по електронній пошті зберігається в історії. Навіть якщо співробітник звільниться, інформація залишиться в CRM.

Інтеграція з телефонією

Якщо клієнт телефонує вперше, менеджер зможе відразу під час дзвінка додати новий контакт в CRM та зазначити, яким товаром або послугою цікавився клієнт. Всі дзвінки записуються. Це корисно і керівникам (перевірити, як менеджери спілкуються з клієнтами, виявити кращі сценарії продажів), і самим менеджерам (детально відновити всі домовленості з клієнтом).

Рахунки та пропозиції

CRM система скоротить ваш час на підготовку та надсилання клієнтам комерційної пропозиції або рахунку. Сформуйте будь-який документ CRM за шаблоном і відправте клієнту по e-mail. Відстежуйте весь ланцюжок продажів в CRM: від дзвінка клієнта до виставлення йому рахунку.

Виставляйте рахунки клієнтам прямо з CRM. Всі рахунки можна роздрукувати, отримати в PDF і подивитися онлайн. Для прийому оплати можна швидко підключити до CRM платіжні системи: Яндекс.Каса, АльфаКлік, PayPal, Authorize.net та інші, щоб ваші клієнти могли легко оплатити рахунок через Інтернет прямо зі сторінки рахунку.

Ви готові?

Замовляйте CRM систему від Koala Masters

Компетенції спеціалістів

Наші спеціалісти готові запропонувати вам налаштування однієї з найбільш популярних CRM систем в Україні – BITRIX24

СХОЖІ ІНСТРУМЕНТИ

Підтримка

Інформаційна та технічна. Допомога та супровід вашого проекту плюс стратегічний розвиток

Розробка крутих сайтів

Будь-якої складності і для будь-яких цілей. Від іміджевих сайтів до великих інтернет-порталів

Маєте цікавий проект? Давайте обговоримо його разом! І зробимо!